01.01 - 01.01.1970
Niemcy Norymberga

Biofach to wiodące tagi produktów ekologicznych. Wszystkie prezentowane produkty ekologiczne posiadają certyfikat zgodny z unijnym rozporządzeniem ekologicznym IFOAM. Targom BioFach będą towarzyszyć targi VIVANESS poświęcone naturalnej pielęgnacji ciała. Wystawa obejmuje dziedziny żywności ekologicznej, napojów organicznych oraz ekologicznych produktów nieżywnościowych. W ciągu czterech dni wystawcy i odwiedzający będąmogli omówić najważniejsze osiągnięcia branży w zakresie: świeżej i mrożonej żywności, produktów spożywczych gotowanych i pieczonych, przekąsek i słodyczy, napojów, detergentów i środków czystości, kosmetyków naturalnych, karmy dla zwierząt, nasion i roślin, jak również technologii i wyposażenia oraz surowców i materiałów. Zapraszamy do udziału w targach, oraz do współpracy w kompleksowej realizacji Państwa stoiska.

Poprzednie wydarzenia:

  • Biofach 2016

    Biofach – Międzynarodowe Targi Produkcji, Przetwórstwa i Dystrybucji Produktów Ekologicznych to wydarzenie o ogólnoświatowej randze.

    Przez cztery dni w targach bierze udział 40 000 specjalistów z pond stu krajów. Uczestnictwo w tej niezwykłej imprezie pozwala zapoznać się z nowymi rozwiązaniami, markami oraz produktami. To doskonałe miejsce aby poszerzyć swoja wiedzę z zakresu ekologii a także wymienić doświadczenia.

    Zapraszamy do wzięcia udziału w targach. Służymy Państwu pomocą w budowie oraz kompleksowej obsłudze Państwa stoiska.

  • Biofach 2018

© 2014 VMG EXPO | All rights reserved