01.01 - 01.01.1970
Polska Poznań MTP

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych odbywających sie w Poznaniu. BUDMA to miejsce spotkań producentów i dystrybutorów z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami oraz inwestorami. Podczas targów prezentowane są nowoczesne technologie oraz oferta materiałów budowlanych m.in. z zakresu: okien, drzwi, bram, fundamentów, ścian, stropów, posadzkek, dachów, stali w budownictwie, materiałów wykończeniowych, budownictwa energooszczędnego, eko-budownictwa, maszyn, narzędzi, sprzętu pomocniczego, informatyki w budownictwie. Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie przygotowania stoisk wystawienniczych.

Poprzednie wydarzenia:

 • Budma 2016

  Budma – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

  Największe, najbardziej prestiżowe oraz najważniejsze spotkanie branży budowlanej – BUDMA. Wystawa ta, jest miejscem prezentacji oferty ponad 1000 wystawców dla 50 000 zwiedzających.

  Można na niej zobaczyć innowacyjne rozwiązania technologiczne, pozyskać specjalistyczną wiedzę, wymienić się doświadczeniami. Budma to doskonałe miejsce na uzyskanie kontaktu z nowymi i podtrzymanie go z dotychczasowymi klientami.

  Targi BUDMA 2016 zaprezentują szeroką ofertę produktową producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Wydarzenie dedykowane jest czterem głównym grupom zwiedzających: przedstawicielom handlu, architektom, wykonawcom oraz inwestorom.

  Zapraszamy do wzięcia udziału w targach. Służymy Państwu pomocą w budowie oraz kompleksowej obsłudze Państwa stoiska.

 • Budma 2017

 • Budma 2018

© 2014 VMG EXPO | All rights reserved