01.01 - 01.01.1970
Polska Poznań MTP

Targi Meble Polska to największe wydarzenie z branży meblarskiej odbywające się w Polsce. Coraz częściej poznańskie targi mebli zaliczane są do elitarnego grona najważniejszych imprez targowych branży meblowej w Europie. Podczas targów producenci mebli prezentują ofertę z zakresu mebli mieszkaniowych, mebli stylizowanych, mebli rattanowych i wiklinowych, mebli kuchennych, mebli łazienkowych, mebli ogrodowych i turystycznych, mebli do pomieszczeń użyteczności publicznej, jak równiez usługi projektowania, stolarskie, tapicerskie i transportowe. Z przyjemnością podejmiemy współpracę w zakresie kompleksowej realizacji Państwa stoiska.

Poprzednie wydarzenia:

  • Meble Polska 2016

    Targi Meble Polska 2016 to najbardziej prestiżowe oraz największe spotkanie branży meblarskiej w środkowo wschodniej części Europy.

    Wystawcy mają możliwość zaprezentowania wśród kupców z całego świata, najnowszych produktów rynkowych. Wystawcy natomiast poznają ofertę polskiego przemysłu meblarskiego. Wystawa umożliwia zapoznanie się z najnowszymi kolekcjami na nowy sezon, zawarcie nowych kontraktów oraz spotkanie liderów rynku.

    Zapraszamy do wzięcia udziału w targach. Służymy Państwu pomocą w budowie oraz kompleksowej obsłudze Państwa stoiska.

  • Meble Polska 2018

© 2014 VMG EXPO | All rights reserved